Nowy Partner Karty Dużej Rodziny na Opolszczyźnie


9 stycznia 2024 r.

Zapraszamy do Praszki

SensoSmyk Praszka to Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju, miejsce gdzie uzyskamy aż 10% zniżki na KDR.
Każdy z nas chce najlepiej zaopiekować swoje dziecko, z doświadczenia wiem, że p. Bożena Kaźmierska posiada wiedzę i kompetencje, które pozwolą pomóc naszym dzieciom. W ramach naszego projektu Family Spot, mogliśmy się przekonać o Jej profesjonalizmie, a uczestnicy nie żałują czasu poświęconego na spotkanie. Oto co p. Bożena pisze o sobie:
Nazywam się Bożena Kaźmierska. Jestem doktorem nauk o zdrowiu, absolwentką PUM w Szczecinie i UMED we Wrocławiu; Logopedą klinicznym ze specjalizacją - neurologopedą klinicznym z wczesną interwencją logopedyczną, fizjoterapeutą pediatrycznym, terapeutą Integracji Sensorycznej, Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, IBITA NDT Bobath, ortodoncji funkcjonalnej, systemu MFS, terapii czaszkowo-krzyżowej TCK, kinesiotapingu.
W Praszce (woj. opolskie) założyłam Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju SENSOsmyk, gdzie zajmuję się diagnozą i terapią dzieci od pierwszych dni życia. Pracuję również jako neurologopedą kliniczny i terapeuta Integracji Sensorycznej. Dodatkowo jestem wykładowcą akademickim oraz autorką wielu publikacji naukowych. Obecnie prowadzę badania dotyczące rozwoju dzieci.
Specjalizuję się w problematyce zaburzeń rozwoju mowy i komunikacji dzieci, a także oddziaływań postawy ciała na zaburzenia orofacjalne. W swojej pracy staram się zawsze dobierać indywidualne cele terapii oparte na potencjale dziecka, uwzględniając sugestie i spostrzeżenia rodziców czy opiekunów. Cenię również pracę z rodzicem i dbam o to, aby czynnie uczestniczył w terapii.
Nieustannie zgłębiam swoją wiedzę i podnoszę swoje kwalifikacje , a wszystko po to, aby jak najlepiej móc pomóc Twojemu dziecku.
Zapraszamy do Praszki!
Leszek Grygiel- przewodniczący Koła Praszka Związku Dużych Rodzin +3

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter