Jesteś piękna, a Twoje życie to cud


26 lutego 2022 r.

Założone niespełna 2 miesiące temu Koło w gminie Praszka zorganizowało swoją pierwszą aktywność! We współpracy z lokalnymi organizacjami przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich Pań z okazji ich święta – warsztaty motywacyjne, prawdziwe SPA dla duszy!

Nawiązujące do zbliżającego się Dna Kobiet spotkanie odbyło się w sobotę 26 lutego 2022 r. w remizie strażackiej w Skotnicy, na zaproszenie Sołtysa, Koła Gospodyń Wiejskich, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Koła ZDR3+ w gminie Praszka. Pierwszy raz pomyśleliśmy o tak innej formie przeżywania Dnia Kobiet – i pomysł ten okazał się trafiony.

Na warsztaty motywacyjne warsztaty zatytułowane „Jesteś piękna, a Twoje życie to cud”, zgłosiło się i wzięło udział 30 Pań w przedziale wiekowym od 30 do 75 lat. Te motywacyjne warsztaty przyjęte zostały z radością i na długo zostaną w naszej pamięci.

Zajęcia poprowadziła Małgorzata Dudzińska – certyfikowany edukator Pozytywnej Dyscypliny, osoba o niezwykłych umiejętnościach trenerskich, emanująca pozytywną energią i naturalną życzliwością.  

Z warsztatów dowiedziałyśmy się m.in. że każda kobieta potrzebuje codziennie zadbać o siebie, by móc dawać siebie innym. Potrzebuje słyszeć, że jest piękna, ważna i wartościowa. Jeśli nie słyszy tego od innych, to musi sama siebie wzmacniać dobrym słowem, bo ono ma znaczenie.  Widać było po uczestniczkach, że się uśmiechają, że tego potrzebują. Trzeba zadbać o siebie w trzech wymiarach, o swoje ciało, umysł i duch, holistycznie, bo tylko wtedy przyniesie to dobry efekt. Zwrócona też była uwaga na relacje najpierw ze sobą samym, a potem z bliskimi. Tylko zdrowe relacje są gwarantem dobrostanu osoby.

Z krótką przerwą na kawę i pączka – bardzo szybko minęły nam te 3 godziny. Panie w radosnych nastrojach opuściły salę, dopytując o kolejne spotkania.

Katarzyna Grygiel – Koło Praszka

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter