Pozytywna Dyscyplina dla małżeństw czyli jak doskonalimy relacje


27 października 2022 r.

22 października 2022 r. nasze młode koło w Praszce miało okazję być organizatorem warsztatów dla małżeństw. Warsztaty przeprowadzili Małgorzata i Rafał Dudzińscy - certyfikowani edukatorzy Pozytywnej Dyscypliny.

Może Pozytywna Dyscyplina brzmi enigmatycznie w kontekście małżeństwa, ale poprawa komunikacji między małżonkami, naprawa relacji, odświeżenie tego, co połączyło dwoje ludzi już jest bardziej zrozumiałe - a tego właśnie uczestnicy doświadczyli.

Miejscem, gdzie mogliśmy zrealizować projekt - była „Jankownia”, czyli siedziba Stowarzyszenia Janko Muzykant w Praszce.

W warsztatach mogło wziąć udział osiem małżeństw, w ostatniej chwili zwolniło się jedno miejsce. Jednocześnie odpowiadam też na pytanie, czy małżeństwa muszą być w ZDR+3 - oczywiście, że nie. Muszą mieć tylko dobre chęci do podjęcia wysiłku do pracy w małżeństwie, czy z dziećmi.

- Każde warsztaty wnoszą coś nowego i wartościowego, tym bardziej PD dla małżeństw. Razem z Rafałem mierzyliśmy się z małżeńską miłością w fantastycznej grupie, gdzie staż najstarszych to 41 lat, a najmłodszych małżonków to 2 lata, bo każdy czas jest dobry na inwestycje w miłość - podsumowała warsztat Małgorzata Dudzińska.
Warsztat będzie miał swoją kontynuację 19 listopada br. Dziękuję za zaufanie i pomoc Zarządowi ZDR+3 i naszej koordynatorce Liliannie Sicińskiej.

Projekt mógł być zrealizowany dzięki środkom Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach projektu „Po pierwsze Rodzina”, dzięki czemu uczestnictwo w warsztatach było bezpłatne.

Link do relacji - Funpage Koła Praszka Facebook


Leszek Grygiel
Przewodniczący ZDR+3 Koło Praszka

#ZwiązekDużychRodzin+3 #ZDR+3 #PoPierwszeRodzina  #PoPierwszeRodzina #RodzinaToSiła #Rodzina #MRiPS #15latZDR3Plus

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter