Warsztatów ciąg dalszy!


Dobrych praktyk, podnoszenia umiejętności komunikacji w rodzinie nigdy nie za dużo:)

Małgorzata i Rafał Dudzińscy- certyfikowani edukatorzy Pozytywnej Dyscypliny przeprowadzili dalszy ciąg zajęć z małżeństwami, które uczestniczyły w pierwszym warsztacie dla par w październiku.
Była to dobra okazja do tego, by podzielić się wykorzystaniem nabytych na pierwszym warsztacie informacji. Wiele zadań i ćwiczeń pokazywało uczestnikom wielką odpowiedzialność za siebie, za małżonka(ę), dzieci, jak delikatną i ważną materią jest komunikacja.
Słowo, które potrafi wiele zbudować, ale również potrafi zranić i zburzyć, a w dzisiejszym świecie może prowadzić do rodzinnych tragedii. Wszyscy stwierdzili, że możliwość z skorzystania z takich warsztatów jest wielkim dobrem i wielką potrzebą. Dziękuję ks. proboszczowi Jerzemu Grąbkowskiemu z parafii Wniebowzięcia NMP w Praszce za udostępnienie pomieszczeń:)
Warsztaty mogły zostać zrealizowane dzięki projektowi "Po prostu Rodzina" dzięki środkom Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.
Pozdrawiam wszystkich uczestników i zapraszam do obserwowania kolejnych działań na naszej stronie internetowej i profilu FB.
Leszek Grygiel - przewodniczący Koła

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter