Rodzinny Rajd Rowerowy


9 czerwca 2023 r.

Dziś pierwszym wydarzeniem integracyjnym, czyli Rodzinnym Rajdem Rowerowym nasze koło rozpoczęło realizację projektu Family Spot:)

"Pierwsze koty za płoty:)" Dziś pierwszym wydarzeniem integracyjnym, czyli Rodzinnym Rajdem Rowerowym nasze koło rozpoczęło realizację projektu Family Spot:) Spotkaliśmy się przy "Baraczku" klubie osiedlowym, który przez najbliższe 7 miesięcy będzie miejscem, gdzie będzie się działo dla dobra rodzin:) następnie wyruszyliśmy w kierunku Szyszkowa, następnie Wygiełdów i Prosna, gdzie był krótki przystanek na wzmocnienie sił:) dziękujemy za udostępnienie miejsca p. Sołtysowi Prosny Damianowi Sobieralskiemu:) potem droga przez Brzeziny i Strojec doprowadziła uczestników do OSP Skotnica. Tam już przy grillu, królował Kamil i Przemek:) i przy kiełbasce, łączyły się pokolenia:) udział w rajdzie i konsumpcja były całkowicie darmowe, dzięki środkom programu "Po pierwsze rodzina"

 

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter